Trzop Architekci to pracownia architektoniczna założona w 2007 roku przez Bartosza Trzopa.
Tworzy ją zespół kilkunastu architektów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu powierzchni biurowych i użyteczności publicznej. Referencje od naszych klientów oraz umowy ramowe na obsługę projektową dowodzą, że jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi, profesjonalnymi zespołami projektantów branżowych i rzeczoznawców, co pozwala na sprawną koordynację i panowanie nad całością prac projektowych. Od początku do końca procesu projektowego czuwamy również nad budżetem i harmonogramem projektu, dzięki czemu możemy w bezpieczny sposób przeprowadzić i pokierować inwestora w tym trudnym przedsięwzięciu, jakim jest zmiana biura. Projektowanie jest naszą pasją, a celem jest uszycie na miarę funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni dopasowanej idealnie do potrzeb klienta; biura, które oddaje filozofie i wartości firmy. Oferujemy zatem różne rozwiązania stylu pracy dopasowane do charakteru i specyfiki pracy firmy.

W naszych projektach łączymy ekologiczne i innowacyjne spojrzenie na przestrzeń biurową z wykorzystaniem nowych technologii, co przekłada się wprost na efekt “well-being” w biurze, a dzięki doświadczeniom zdobytym na polu badań “workplace” podnosimy również efektywność działania przestrzeni biurowej klienta. Przeprowadzamy także proces zarządzania zmianą, aby pokazać i nauczyć pracowników jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń i nowe rozwiązania. Wychodzimy z założenia, że dobrze zaprojektowane biuro i dobre samopoczucie pracowników to lepsze działanie firmy, co przenosi się automatycznie na wzrost jej zysków.